More Website Templates at TemplateMonster.com!

Pracownicy szkoły w roku szkolnym 2013/2014

 

Dyrekcja:

Dariusz Siemasz - dyrektor szkoły, klasy 4-8 Szkoły Podstawowej

Agata Popielarz - wicedyrektor Gimnazjum

Jarosław Kajma - wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Violetta Dynarska-Adamowicz - wicedyrektor klas 1-3 Szkoły Podstawowej

 

Nauczyciele:

Ewa Babec-Jarosz - logopeda

Justyna Bajlak - nauczyciel języka niemieckiego

Klaudia Bartel-Litwin - nauczyciel języka niemieckiego

Anna Bartkowiak - nauczyciel języka polskiego

Marian Bartkowiak - nauczyciel języka angielskiego

Małgorzata Biały - nauczyciel matematyki

Joanna Bińczyk - nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie

Renata Czerwińska - nauczyciel wychowania fizycznego

Ilona Dudkowska-Kulpa - nauczyciel świetlicy

Izabela Dudziec - nauczyciel języka niemieckiego

Aleksandra Dziadowiec - nauczyciel matematyki

Renata Gajdzis - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Marta Garczyńska - nauczyciel geografii

Roman Gojlik - nauczyciel wychowania fizycznego

Alicja Górska-Powchowicz - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Agnieszka Grad - nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze

Justyna Grankowska - nauczyciel wychowania fizycznego

Jolanta Grygiel - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Marek Ilgiewicz - nauczyciel techniki

Agnieszka Janowska - nauczyciela matematyki i muzyki

Anetta Kajma - nauczyciel języka angielskiego

Jarosław Kajma - nauczyciel matematyki i biologii

Dariusz Kęsy - nauczyciel wychowania fizycznego

Agnieszka Kmieć - nauczyciel wychowania fizycznego

Joanna Knap - nauczyciel języka polskiego

Małgorzata Konczewska - katecheta

Ada Korzonek-Buczma - nauczyciel matematyki

Elżbieta Kuc - nauczyciel języka polskiego

Katarzyna Kujawa - nauczyciel matematyki

Anetta Kulesza - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Ewa Kurzyk - nauczyciel historii

Ewa Kwiatanowska - nauczyciel nauczania zintegrowanego i muzyki

Adriana Lekan - nauczyciel muzyki

Monika Lipka - nauczyciel świetlicy

Gabriela Łachmanowicz -nauczyciel techniki i plastyki

Beata Madej - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Arkadiusz Majewski - nauczyciel wychowania fizycznego

Bożena Mamzerowska - pedagog

Barbara Margol - nauczyciel języka angielskiego

Agata Mielniczek - nauczyciel biologii

Anna Miszczyszyn - nauczyciel historii

Joanna Murat - nauczyciel języka polskiego

Marzanna Muszyńska - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Agata Ostrowska - bibliotekarz

Olga Piórkowska - nauczyciel wychowania fizycznego

Agata Popielarz - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości

Marta Puziarska - nauczyciel fizyki i języka angielskiego

Dorota Rola - nauczyciel historii i języka polskiego

Tomasz Romantowski - katecheta

Renata Roszyk - nauczyciel nauczania zintegrowanego

Henryk Saletra - nauczyciel religii

Paulina Sarnecka - nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy

Anna Szymańska - bibliotekarz i nauczyciel plastyki

Bożena Tomala - nauczyciel chemii

Justyna Walczykiewicz- nauczyciel języka angielskiego

Mariusz Walczykiewicz - nauczyciel informatyki

Dominika Walentynowicz - pedagog

Ewa Wawrzyniak - nauczyciel świetlicy

Marta Znajewska - nauczyciel języka angielskiego

 

Administracja i obsługa szkoły:

Janusz Bielecki - kierowca

Alicja Bilska - główna księgowa

Magdalena Cytowicz - księgowa

Sławomir Czaban - kierowca

Danuta Dziegieć - pracownik obsługi

Janina Jaworska - sekretarz szkoły

Lidia Knieć - pracownik obsługi

Alina Korsak - pracownik obsługi

Tadeusz Kózka - pracownik obsługi

Joanna Kuklińska - pracownik obsługi

Teresa Melnyczok - księgowa

Małgorzata Ronkowska - sekretarz szkoły

Joanna Smuk - sekretarz szkoły

Violetta Szarek - pracownik obsługi

Mariusz Walczykiewicz - informatyk

Mariusz Wasielewski - kierowca

Beata Wawrzyniak - pracownik obsługi

Bożena Wawrzyniak - księgowa

Iwona Wawrzyniak - pracownik obsługi