Edukacja i rekreacja

Akademia Nauki to inwestycja w przyszłość

Twoje dziecko właśnie rozpoczyna przygodę z edukacją? A Ty chcesz mu to, jak najbardziej ułatwić? Marzysz o tym, żeby nauka dla Twojego dziecka była pasjonująca przygodą z odkrywania otaczającego je świata? A nie nudnym, stereotypowym wkuwaniem definicji, dat i wydarzeń? Chcesz by edukacja rozwijała, odkrywała u Twojego dziecka kreatywne myślenie?

Akademia Nauki – dlaczego warto?

Przejrzałaś już wiele ofert kursów dla dzieci, które mają ułatwić zapamiętywanie, twórcze myślenie i nowe, ciekawe podejście do nauki? Zajrzyj koniecznie na stronę : https://www.efektywna-nauka.pl/ ( dostęp  02.09.2020) Akademii Nauki i przejrzyj opinie o tym miejscu, które zostało stworzone z pasji do nauki i otaczającego  nas świata.  My wierzymy, że można zachować w dziecku tę wyjątkową cechę, jaką jest naturalna ciekawość.

Co daje dziecku udział w naszych kursach?

 • piszą wyraźnie i zgodnie z zasadami ortografii.
 • nabierają pozytywnej energii do życia.
 • czytają 2-5 razy szybciej.
 •  świetnie rdzą sobie z matematyką.
 • chętnie czytają książki.
 • poznają ciekawe  koleżanki i kolegów.
 • w 15 minut uczą się 20 słówek jeżyka obcego.
 • szybciej zapamiętują wszystkie dopływy Wisły.
 • programują i tworzą samodzielnie gry komputerowe.
 •  w trakcie zajęć wykonują ciekawe eksperymenty: wywołują burzę z piorunami w kubku, lewitują przedmioty, obserwują świat oczami owadów,  produkują sztuczną krew, wybuch wulkanu.
 • tworzą i programują roboty z klocków Lego.
 • stają się bardziej otwarte i zyskują większą pewność siebie. 

Jeszcze się wahasz, czy zapisać dziecko na kursy organizowane przez Akademię Nauki? Koniecznie zobacz opinie rodziców, którzy zdecydowali się na to, aby zapisać swoje największe skarby na nasze kursy. Nic tak nie utwierdza w tym, że dokonujemy dobrego wyboru, jak  dobra opinia o konkretnym miejscu.

Przekazujemy … wiedzę, jak się uczyć

Dzielimy się tym, co mamy naszą wiedzą  z Twoim dzieckiem, aby mogło dużo efektywniej wykorzystać czas, jaki poświęca na naukę, czytać szybciej niż jego rówieśnicy, lepiej zapamiętywać, czytać ze zrozumieniem. Ponadto zdobywają tak potrzebne umiejętności, jak metody walki ze stresem, autoprezentacji. Może czas, aby opinię o kursach organizowanych przez Akademię Nauki wyrazili sami zainteresowani.

Jednym kilkuleciem możesz dać Twojemu dziecku przepustkę do nowej, ciekawej i fascynującej przygody, juką jest nauka. A my mamy do tego tajemniczego świata klucz. Który przy naszej pomocy pozwoli na odkrycie jego tajemnicy, ale przede wszystkim co chyba najważniejsze swoich możliwości  i talentów. A robiąc to, co się kocha można odnieść w życiu prawdziwy sukces. Bo dajemy wtedy cząstkę siebie, swojego serca.

Dalego zobacz po raz kolejny, co sądzą o naszej ofercie zarówno rodzicem jak również uczniowie. Bo to oni maja odnieść największe korzyści z ukończonych u nas kursów. A najlepszą reklamą dla Akademii Nauki są tylko same dobre opinie. Są one potwierdzeniem tego, że droga, którą wybraliśmy  jest słuszna i nadany raz kierunek prowadzi nas do dobrego. A  jest nim sukces naszych kursantów. Jest on możliwy tylko ludziom, którzy dają cały swój talent i przekazują go dalej. Dlatego opinie o kursach w Akademii Nauki są prawdziwe.

Możliwość komentowania Akademia Nauki to inwestycja w przyszłość została wyłączona